KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14035117
nr 1403 5117
Gottfrid Olsson
(1890-1979), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 14x18, yttermått inklusive ram: 24x28 cm
Gottfrid Olsson, svensk bildkonstnär född 1890, död 1979.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 juni 2021
kl 18:27:13
14/6 14:35:20
300 kr
14/6 17:58:08
Gottfrid Olsson
Läs mer om Gottfrid Olsson